wiedza
wychowanie
tradycja
wiara
wspólnota

Szkoła podstawowa » oferta » sukcesy uczniów 2016-2017

 

 "11 listopada. Pokaż, że ten dzień jest dla Ciebie ważny"

Wyróżnienie: Klara Szuprytowska (Klasa I)

Wyróżnienie: Ksawery Pogórecki (Klasa I)

II Recytatorski Konkurs Brzechwa, Tuwim, Chotomska Dzieciom

II miejsce [kategoria klasy pierwsze]: Klara Szuprytowska (Klasa I)

I miejsce [kategoria klasy trzecie]: Wiktor Sankiewicz (Klasa III)

II miejsce [kategoria klasy trzecie]: Hanna Murawska (Klasa III)

Certyfikat tancerza turniejowego JDP JAZZ mini

Klara Szuprytowska (Klasa I)

XXII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pn. "Wesoła Nutka"

II mijesce w kategorii zespoły wokalne od 7 do 12 lat: Klara Szuprytowska, Patrycja Wiśniewska, Alicja Wójcik (Klasa I)

"Wielcy ludzie patronami patronami chełmińskich ulic"

II miejsce: Mateusz Płotkowiak (Klasa I)

Konkurs organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chełmnie "Bożonarodzeniowy stroik na drzwi"

Wyróżnienie: Dobrosława Pilarska (Klasa I)

"Moje bezpieczne wakacje"

Wyróżnienie: Anastazja Marciniak (Klasa I)

Konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Chełmnie "Odnawialne i nieodnawialne źróła energii"

Wyróżnienie: Anika Sykutera (Klasa II)

Wyróżnienie: Antoni Thiemann (Klasa II)

Konkurs matematyczny "Kangur"

Wyróżnienie: Konstanty Kończak (Klasa II)

Konkurs fotograficzny "Wisło moja, Wisło stara"

II miejsce: Katarzyna Kufel-Kopacz (Klasa II)

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

II miejsce: Agnieszka Dąbrowska (Klasa III)

III miejsce: Hanna Mydlikowska (Klasa III)

Osiągnięcia w tenisie stołowym

Wiktoria Przybytkowska (Klasa III):

  • Indywidualna Mistrzyni Województwa w kategorii Skrzatka na sezon 2015/2016
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju PINGLA CUP w kategorii Żaczka w Grodzisku Mazowieckim
  • I miejsce w Międzynarodowym Memoriale im. Andrzeja Grubby w kategorii klas 1-3 Starogard Gdański 2016
  • Mistrzyni Województwa Kujwsko-Pomorskiego w grzez podwójnej w kategorii Żaczek
  • Drużynowe wicemistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego
  • V miejsce w indywidulanych Mistrzostwach Polski Żaków i Żaczek Kraków 2017 w grze podwójnej

 

 

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem