wiedza
wychowanie
tradycja
wiara
wspólnota

Szkoła podstawowa » oferta » zajęcia pozalekcyjne » klasa VII

1. Robotyka 2 godziny tygodniowo
2. Matematyka dla potrzebujących pomocy 2 godzina tygodniowo
3. Matematyka dla zainteresowanych

1 godzina tygodniowo

4. Seminarium astronomiczne

1 godzina tygodniowo

5. Fizyka dla potrzebujących pomocy

1 godzina tygodniowo

6. Kółko informatyczne

1 godzina tygodniowo

7. Kółko historyczne

w formie wycieczki raz w miesiącu

8. Kółko geograficzne

1 godzina tygodniowo

9. Kółko religijne

1 godzina tygodniowo

10. Schola

2 godziny w miesiącu

11. PCK

wg harmonogramu Państwowej Straży Pożarnej

 

 Plan zajęć pozalekcyjnych (klasa VII, liceum i gimnazjum)


Lp.

Przedmiot

Nauczyciel

Częstotliwość/dzień/godzina

Sala

Odbiorcy

1.

Matematyka

Marian Kaliszer

1 sobota miesiąca

(6 godzin lekcyjnych)

22

III liceum

2.

Matematyka

Marian Kaliszer

1 sobota miesiąca

(4 godziny lekcyjne)

22

II i III gimnazjum

3.

Matematyka dla zainteresowanych

Marian Kaliszer

Środa  15.30 - 16.30

22

liceum, gimnazjum i szkoła podstawowa

4.

Matematyka dla potrzebujących pomocy

Marian Kaliszer

Środa  14.50 - 15.30

Wtorek  12.00 - 12.20

Czwartek  12.00 - 12.20

22

liceum, gimnazjum i szkoła podstawowa

5.

Chemia

Jarosław Wygnański

Poniedziałek 14.40 - 16.30

31

II i III gimnazjum

6.

Informatyka

Tomasz Sitek

Piątek co 2 tygodnie (2 godziny)

41

III liceum

7.

Informatyka

Paweł Góra

Środa 14.50 - 15.30

41

VII KSP

8.

Biologia

Irena Sondej

3 sobota miesiąca

53

liceum

9.

Biologia

Elżbieta Łuczak

Piątek 15.30

53

II i III gimnazjum

10.

Fizyka

Aneta Czarnecka-Malicka

piątek 14.40

seminarium astronomiczne

poniedziałek 14.40 i 15.30

zajęcia wyrównawcze

co drugi tydzień naprzemiennie

21

VII KSP II i III gimnazjum

 

11.

Historia

Piotr Sołtysiak

Wtorek 14.45 - 15.45

32

II gimnazjum, liceum

12.

Historia

Anna Pikulska-Brembor

Środa 15.30 - 17.00

32

III gimnazjum

13.

Historia

Anna Olszewska

Spotkania z uczniami poza terenem szkoły – doraźnie
w soboty

 

VII KSP

14.

Geografia

Sławomir Groszewski

Wtorek 14.40 – 15.20

Środy 14.40 – 15.20

55

VII KSP

II KF

15.

Geografia

Ewa Wiśniewska

Poniedziałek  14.40 – 15.30

55

III gimnazjum

16

Geografia

Joanna Szpręglewska

Środa 7.50 – 8.30

55

II i III liceum

17.

Język rosyjski

Hanna Barczak

Czwartek 15.30 – 16.30

34

II gimnazjum

I i III liceum

18.

Język angielski

Joanna Syta

Piątek 15.00

44/aula

II gimnazjum

19.

Język łaciński

Aleksandra Jabczyńska

Czwartek 14.00-14.40

34

II liceum

20.

Język polski –

konsultacje

Aleksandra Jabczyńska

Środa 7.50 – 8.30

34

II liceum

21.

Język polski –

konsultacje

Aleksandra Jabczyńska

Doraźnie
w środy 14.50 – 15.30

34

II gimnazjum

22.

Religia

Ks. Krzysztof Freitag

Czwartek 16.00

43

kawiarenka

VII KSP,

II, III gimnazjum, I, II, III liceum

23.

Schola

Paulina Dobrzyńska

3 sobota miesiąca (2 godziny )

aula

VII KSP

II i III gimnazjum

24.

PCK

Irena Sondej

Spotkania na terenie PSP w Chełmnie

 

VII KSP,

II, III gimnazjum, I, II, III liceum

25.

Robotyka

Mój-robot.pl

Poniedziałek 15.00 – 17.00

co dwa tygodnie

aula

VII KSP

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem