Konkursy przedmiotowe 2022

Uwaga zmianie uległy terminy konkursów

Katolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów w Chełmnie serdecznie zaprasza uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursach przedmiotowych.

Etap szkolny konkursów odbywać się będzie w dniach od 21 marca do 25 marca 2022 r. w macierzystej szkole uczestnika, natomiast etap powiatowy w dniach od 04 kwietnia do 08 kwietnia 2022 r. w budynku Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Księży Pallotynów przy ul. Słowackiego 1 w Chełmnie.

Szkoła może zgłosić maksymalnie po 3 uczniów do każdego z konkursów indywidualnych  i po 1 drużynie trzyosobowej do każdego z konkursów drużynowych.

W tym roku szkolnym młodzież może uczestniczyć w konkursach indywidualnych z: języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, geografii, religii, historii, biologii i drużynowych z: chemii, fizyki i języka polskiego.

Warunkiem uczestnictwa w danym konkursie jest dostarczenie najpóźniej w dniu konkursu zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisanej przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie i załącznikach:

Regulamin konkursów przedmiotowych

zał. nr 1 zagadnienia z języka niemieckiego

zał. nr 2 zagadnienia z języka angielskiego

zał. nr 3 zagadnienia z fizyki

zał. nr 4 zagadnienia z chemii

zał. nr 5 zagadnienia z biologii

zał. nr 6 zagadnienia z języka polskiego

Zgoda RODO