Plan IV-VIII

 

Plan IV-VIII

 

Poniedziałek

IV APB V KG VI PD VII SzP VIII MK III MW IV MK
7:50-8:30 J. angielski 33 Informatyka 41 Matematyka 43 J. polski 34 Msza święta    godzina formacyjna 44 Fizyka R 21  Historia 32
8:40-9:20 Matematyka 22 J. angielski 44 Matematyka 43 Historia 32 Informatyka 41 Fizyka R 21
Chemia R 31
J. polski 34
9:30-10:10 Historia 32 Matematyka 43 Informatyka 41 Matematyka 22 WOS 33 Fizyka R 21
Chemia R 31
J. angielski 42
J. angielski 44
10:20-11:00 Matematyka 22 Matematyka 43 Historia 32 Chemia 31 EDB 33 J. polski 34 J. angielski 42
J. angielski 44
11:10-11:50 J. francuski 33 J. polski 34 J. angielski 44 Religia 43 Chemia 31 Historia 32 Matematyka 22
Anioł Pański
12:20-13:00   J. polski 34 Religia 43 Matematyka 22 J. angielski 42
J. angielski 44
J. francuski 41
J. niemiecki 33      
Fizyka R 21
Chemia R 31
Historia R 32
13:10-13:50       J. polski 34 J. angielski 42
J. angielski 44
J. francuski 41
J. niemiecki 33     
Fizyka R 21
Chemia R 31
Historia R 32
14:00-14:40       J. angielski 44 Historia 32 Informatyka R 41 Fizyka R 21 
14:50-15:30           Informatyka R 41  
15:40-16:20              

Wtorek

IV APB V KG VI PD VII SzP VIII MK III MW IV MK
7:50-8:30 Technika (sala nr 6 – budynek szkoła podstawowa)  J. angielski 42 w-f  (sala gimnastyczna) w-f (sala gimnastyczna) J. polski 33 Chemia R 31
J. polski R 34 Informatyka R 41
Biologia R 21
8:40-9:20 J. polski 34 Technika (sala nr 6 – budynek szkoła podstawowa)  w-f (sala gimnastyczna) w-f (sala gimnastyczna) J. polski 33 Informatyka 41 Biologia R 21
9:30-10:10 J. polski 34 w-f (sala gimnastyczna) Technika (sala nr 6 – budynek szkoła podstawowa)  Matematyka 22 Chemia 31 J. angielski 42
J. angielski 44
Biologia R 21
10:20-11:00 w-f (sala gimnastyczna) Historia 32 J. polski 34 Matematyka 22 WOS 33 Biologia 21 J. angielski 42
J. angielski 44
11:10-11:50 w-f (sala gimnastyczna) Matematyka 33 J. polski 34 Historia 32 Matematyka 22 Taniec aula J. angielski 42
J. angielski 44
Anioł Pański
12:20-13:00 Godzina wychowawcza 32 J. polski 34 Matematyka 33 Godzina wychowawcza 43 J. angielski 42    J. angielski 44  Biologia R 21 Matematyka 22
13:10-13:50       J. angielski 42 J. angielski 44 Biologia R 21 Taniec aula
14:00-14:40       J. angielski 42 w-f (sala gimnastyczna) Biologia R 21 Matematyka R 22
14:50-15:30         w-f (sala gimnastyczna)   Matematyka R 22
15:40-16:20

Środa

IV APB V KG VI PD VII SzP VIII MK III MW IV MK
7:50-8:30 Msza Święta
Godzina formacyjna   32
Msza Święta
Godzina formacyjna 34
J. angielski 44 Plastyka (sala nr 6 – budynek szkoła podstawowa)  J. polski 33 Matematyka R 22 Chemia R 31 Geografia R 21
8:40-9:20 Matematyka 22 Plastyka (sala nr 6 – budynek szkoła podstawowa)  J. angielski 44 J. francuski 34 J. polski 33 Religia 43 Chemia R 31 Historia R 32 Geografia R 21
9:30-10:10 J. angielski 44 Matematyka 33 Plastyka (sala nr 6 – budynek szkoła podstawowa)  Geografia 21 J. francuski 43
J. niemiecki 42
Matematyka 22 J. polski 34
10:20-11:00 Plastyka (sala nr 6 – budynek szkoła podstawowa)  Matematyka 33 Historia 32 J. polski 34 J. francuski 43
J. niemiecki 42
Chemia 31 Matematyka 22
11:10-11:50 J. angielski 44 Geografia 21 Matematyka 33 Chemia 31 Historia 32 J. polski 34 Matematyka 22
Anioł Pański
12:20-13:00 Religia 43 Historia 32 Matematyka 33 J. angielski 44 Matematyka 22 J. polski 34 w-f  (sala gimnastyczna)
13:10-13:50       J. angielski 44 Matematyka 22 Historia 32 w-f (sala gimnastyczna)
14:00-14:40         Godzina wychowawcza 44 w-f (sala gimnastyczna) Historia 32
14:50-15:30           w-f (sala gimnastyczna) Matematyka R 22 Historia R 32
15:40-16:20             Historia R 32

Czwartek

IV APB V KG VI PD VII SzP VIII MK III MW IV MK
7:50-8:30 J. angielski 44 J. polski 34 Msza Święta
Godzina formacyjna 42
Msza Święta
Godzina formacyjna 43
Biologia 33 J. polski R 32 Matematyka R 22  
8:40-9:20 w-f (sala gimnastyczna) J. angielski 44 J. polski 34 Fizyka 21 Biologia 33 J. polski R 32 Matematyka R 22  Religia 43
9:30-10:10 J. polski 32 Biologia 43 J. polski 34 Fizyka 21 Matematyka 22 Godzina wychowawcza 33 J. angielski 42
J. angielski 44
10:20-11:00 J. polski 32 Muzyka (sala nr 5 – budynek szkoła podstawowa)  Geografia 21 Matematyka 22 w-f (sala gimnastyczna) J. angielski 42
J. angielski 44
J. polski 34
11:10-11:50 Matematyka 22 Religia 43 Muzyka (sala nr 5 – budynek szkoła podstawowa)  Biologia 33 Fizyka 21 J. angielski 42
J. angielski 44
J. polski 34
Anioł Pański
12:20-13:00 Muzyka (sala nr 5 – budynek szkoła podstawowa)  w-f (sala gimnastyczna) Biologia 33 Geografia 32 Fizyka 21 Matematyka 22 J. angielski 42
13:10-13:50 Religia 43 w-f (sala gimnastyczna) J. angielski 44 Muzyka (sala nr 5 – budynek szkoła podstawowa)  Matematyka 22 Fizyka 21 Geografia R 32
14:00-14:40     w-f (sala gimnastyczna) w-f (sala gimnastyczna) Religia 43 Fizyka 21 Geografia R 32
14:50-15:30           Religia 43  
15:40-16:20

Piątek

IV APB V KG VI PD VII SzP VIII MK III MW IV MK
7:50-8:30 J. polski 32 J. angielski 44 Biologia 21 J. polski 34 J. polski 43 Msza Święta
Godzina formacyjna 33
Msza Święta
Godzina formacyjna 22
8:40-9:20 Matematyka 22 Biologia 32 Religia 33 J. polski 34 J. polski 43 PP 44 J. francuski 42
J. niemiecki 21
9:30-10:10 Informatyka 41 J. polski 34 Godzina wychowawcza 42 Biologia 32 J. angielski 33
J. angielski 44
Matematyka 22 J. francuski 43
J. niemiecki 21
10:20-11:00 Przyroda 21 Religia 43 J. francuski 32 Informatyka 41 J. angielski 33
J. angielski 44
Matematyka 22 J. polski 34
11:10-11:50 Taniec aula J. francuski 33 J. angielski 44 Religia 43 Matematyka 22 Geografia 21 J. polski 34
Anioł Pański
12:20-13:00 Przyroda 21 Taniec aula J. polski 34 J. francuski 32 Religia 43 J. angielski 42
J. angielski 44
Matematyka 22
13:10-13:50   Godzina wychowawcza 34 Taniec aula Taniec aula Geografia 21 J. angielski 42
J. angielski 44
Matematyka 22
14:00-14:40         Taniec aula  J. polski 34 Religia 43
14:50-15:30         Geografia 21 J. polski 34 Godzina wychowawcza 22
15:40-16:20