Konkursy przedmiotowe 2021

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną konkursy przedmiotowe, które miały się odbyć w roku szkolnym 2020/2021 zostały odwołane!!!

Informujemy, że w związku z próbnymi egzaminami ósmoklasisty organizowanymi przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną zmianie uległy terminy konkursów przedmiotowych dla uczniów klas VIII, które odbędą się w dniach 22-26 marca 2021 więcej informacji w szczegółowym harmonogramie:

szczegółowy harmonogram

Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie serdecznie zaprasza uczniów klas VIII z powiatu: chełmińskiego, świeckiego, wąbrzeskiego, toruńskiego i grudziądzkiego do wzięcia udziału w konkursach przedmiotowych, które odbędą się w dniach 15-19 marca 2021 roku.
Do każdego konkursu szkoła może zgłosić maksymalnie trzech uczniów w konkursach indywidualnych oraz 1 drużynę trzyosobową w konkursach drużynowych. W tym roku szkolnym młodzież może uczestniczyć w konkursach indywidualnych z: geografii, języka niemieckiego, języka angielskiego, historii, fizyki, matematyki, religii i drużynowych z: chemii, biologii i języka polskiego.
Prosimy, aby uczestnicy w dniu konkursu mieli przy sobie zgodę na przetwarzanie danych osobowych podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego.
Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie i załącznikach.

Regulamin konkursów przedmiotowych

zał. nr 1 zagadnienia z języka niemieckiego

zał. nr 2 zagadnienia z języka angielskiego

zał. nr 3 zagadnienia z fizyki

zał. nr 4 zagadnienia z chemii

zał. nr 5 zagadnienia z biologii

zał. nr 6 zagadnienia z języka polskiego

zgoda – RODO