Konkursy przedmiotowe 2024

Katolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów w Chełmnie serdecznie zaprasza uczniów klas IV – VIII do udziału w konkursach przedmiotowych, które odbędą się w dniach: etap szkolny – 11-15 marca 2024 roku i etap powiatowy – 04-10 kwietnia 2024 roku.

Szkoła może zgłosić maksymalnie po trzech uczniów do każdego z konkursów indywidualnych oraz po 1 drużynie trzyosobowej do każdego z konkursów drużynowych. W tym roku szkolnym młodzież może uczestniczyć w konkursach indywidualnych z: języka niemieckiego, języka angielskiego, historii, geografii, matematyki, religii oraz drużynowych z: biologii, języka polskiego, fizyki i chemii. Konkursy drużynowe podzielone są na część praktyczną i teoretyczną. Na zgłoszenia czekamy do 25 marca 2024 r. (poniedziałek)

Wzorem lat ubiegłych konkursy przedmiotowe zostały zgłoszone do Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy w celu umożliwienia wpisania ich na świadectwie ukończenia szkoły.

W konkursach nie biorą udziału uczniowie naszej szkoły.

Prosimy, aby uczestnicy w dniu konkursu mieli przy sobie zgodę na przetwarzanie danych osobowych podpisaną przez rodziców lub opiekunów prawnych (w załączniku).